Ünlü oyuncunun ‘intikam planı’… Genç sevgilisi hamile kalırsa dünyalar onun olacak!

İsimleri bile birbirinden ayrılmadan Brangelina olarak anılıyordu çiftin. Zaman içinde üç biyolojik, üç de evlatlık çocuk sahibi oldular. Hatta evlendiler bile.

Ama o gün verdikleri “ölüm onları ayırıncaya kadar” birlikte kalma sözünü uzun süre tutamadılar. Boşanma sürecinde de birbirleriyle kelimenin tam anlamıyla kanlı bıçaklı oldular. Öyle ki birbirlerine karşı çektikleri kılıçlar hala toprağın altına gömülmüş değil.

BIRAKIN BABALARININ KENDİSİNİ SOYADINI BİLE İSTEMİYORLAR
Durum böyleyken eski çiftin cephesinden çarpıcı haberler gelmeye başladı. Önce Jolie’nin ilk evlatlığı Maddox, babasına karşı tavır aldı. Ardından Vietnamlı evlatlık oğlu Pax Thien, Pitt’ten ‘Dünyaca ünlü pislik’ diye söz edecek kadar ona öfke duyduğunu ifade etti. Sonra da diğer evlatlık Zahara, babasının soyadını kullanmayı reddetti.

Eski çiftin çocuklarının Brad Pitt’e karşı tavırları sadece bununla sınırlı kalmadı. İkizlerinden Vivienne, annesiyle birlikte çalıştığı Broadway müzikalinin yapım asistanı olarak adının yazılı olduğu listede kendini Vivienne Jolie olarak tanıttı. Yani babasının soyadını “attı.”

Ama en ciddi adım da çiftin, geçen mayıs ayıda 18 yaşına giren ilk biyolojik çocuğu Shiloh’dan geldi. Jolie Pitt soyadının, babasından gelen ikinci kısmını adından çıkarttırmak için yasal yollara başvurdu Shiloh.

Üstelik konuşulanlara göre Shiloh, bunun için dört yıldır bekliyordu. 18 yaşına girip reşit olunca da attığı ilk adım babasının soyadını da hayatından çıkarma girişimi oldu.


ÇOCUKLARININ TAVRINDAN DOLAYI ÇOK ÜZGÜN

Brad Pitt’in cephesinden gelen haberlere göre ünlü oyuncu elbette bütün bu olup bitenlerden, çocuklarının kendisine sırtını dönmesinden dolayı büyük üzüntü duyuyor… Ama 60 yaşındaki Pitt, bunun acısını hafifletmenin de bir yolunu buldu yakın çevresine göre.

Bir süredir 34 yaşındaki Ines de Ramon ile mutlu bir ilişki yaşayan Brad Pitt, kelimenin tam anlamıyla “bir umuda tutunuyor…” Bir başka şekilde söylersek beş çocuğunun kendisine karşı attığı bu adıma bir çeşit yanıt vermeye hazır! Bu arada ikizlerden Knox Leon’un, altı kardeş arasında babasına karşı adım atmayan tek çocuk olduğunu not düşelim.

Pitt’in cephesinden gelen haberlere göre, eski eşi Angelina Jolie ile bütün bunlar olup biterken, ünlü oyuncunun yeni sevgilisi Ines de Ramon ile arası ise gitgide daha sıcak bir hale geliyor, ilişkileri güçleniyor. Hatta Pitt, genç sevgilisinden bir bebek sahibi olmaya bile sıcak bakıyor.

‘INES HARİKA BİR ANNE OLUR’
Yakın çevresinin ileri sürdüğüne göre Pitt, yarı yaşındaki Ines’in harika bir anne olacağına bütün kalbiyle inanıyor. Yine bu iddialara göre Brad Pitt, bu konudaki fikrini yakın arkadaşlarına da çoktan söyledi bile…

Ünlü oyuncunun, İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan bir arkadaşı “Brad, çocuklarıyla arasının kötü olmasından, onlarla görüşmemekten dolayı çok üzgün. Ama Ines onun için bir rahatlama kaynağı. Aslında bütün bu olup bitenler onları birbirlerine daha da yakınlaştırdı” diye konuştu.

Söz konusu kaynağa bakılırsa, daha fazla sayıda çocuk sahibi olmak, Pitt’in her zaman kafasında olan bir konu. “Ines ile yeni bir hayat kurma fikri masada ve bu Brad’in çok hoşuna gidiyor” diye tamamladı sözlerini söz konusu kaynak.

Arkadaşlarına göre Brad Pitt’in, Ines de Ramon ile ilişkisi, eski karısı Angelina Jolie ile yaşadığından çok farklı. Çiftin hayatında büyük dramalar yok, aşkları sakin sularda yol alıyor.

Bu arada mücevher tasarımcısı Ines de Ramon’un, 2019 ile 2022 arasında oyuncu Paul Wesley ile bir evlilik yaptığını ve çocuk sahibi olmadığını da hatırlatalım…

Bay ve Bayan Smith (Mr and Mrs. Smith) adlı filmin setinde başlayan aşkları uzun vadede Angelina Jolie ve Brad Pitt’e mutluluk getirmedi. 

?

Pitt, Angelina’nın aşkı uğruna o dönemde evli olduğu ilk karısı Jennifer Aniston’dan boşanmıştı. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir