F/p katili POCO F6 Pro tanıtılmadan ikinci ele düştü!

POCO, bütçe dostu olması beklenen F6 Pro modelini 23 Mayıs’ta görücüye çıkaracak. Planlanan duyurudan bir hafta önce ise cihazın tüm özellikleri ortaya çıktı. F6 Pro’nun kutu açma videosunun yayınlanmasıyla birlikte cihazın tasarımı ve kutu içeriği gözler önüne serildi.

POCO F6 Pro kutu açılış videosu sızdı

F6 Pro’nun tasarımı ve teknik özellikleri, önceki sızıntılarla uyumlu görünüyor. Videoda gösterilen cihaz; daha önce Çin’de tanıtılan Redmi K70’in yeniden markalanmış versiyonu olmasıyla öne çıkıyor. Bu kapsamda arka yüzünde desenli siyah bir kaplamaya yer veriyor.

Kutu içeriğinde ise akıllı telefona ek olarak; 120W hızlı şarj cihazı, şarj kablosu, koruyucu kılıf ve SIM çıkarma aleti yer alıyor. F6 Pro’nun özellikleri arasında Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, 8GB RAM/128GB depolama alanı öne çıkıyor.

Cihazın ayrınca 120Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç AMOLED ekrana yer vereceği söyleniyor. 64 Megapiksel sensörün başı çektiği üçlü arka kamera kurulumu, 16 Megapiksel selfie kamerası ve 120W hızlı şarj destekli 5000mAh bataryadan besleneceğini de hatırlatalım.

Türkiye’de de satışa çıkacak ve henüz fiyatı belli olmayan POCO F6 Pro modeli için birkaç değişiklik söz konusu olsa da, çoğu özelliğinin Redmi K70’e benzemesi bekleniyor.

Kutu açılış videosu resmi olmasa da, F6 Pro’dan neler bekleyebileceğimizi gözler önüne serdi. 23 Mayıs’ta gerçekleşecek lansman kapsamında yeni modelin tüm özelliklerini ve fiyatını göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir